louis vuitton handbags outlet cheap louis vuitton
 
منو اصلی

سيستم كاربري
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

مشتریان ما

درباره ما

وقتی از نوآوری در دنیای هنر سخن به میان می آید، بی اختیار به یاد نام های بزرگ می افتیم. ارسطو می گوید: هنر اساسا فرآورده ای عقلانی است. در حالی که بسیاری دیگر هنر را نتیجه احساس و الهام می دانند.

تولستوی نویسنده بزرگ روسی هنر را فعالیتی حاصل از تلاش و سرمایه آدمی می داند که خدمتگزار اخلاق باشد و معتقد است که هنر راستین آن هنری است که در خدمت نیک باشد.

حرف دیروز و امروز نیست. فراتر از این می رود، حکایت این رستاک، حکایتی دیرینه است. روایت کوشش های فکری، جوشش های روحی و تلاش های جسمی.

امروزه با توجه به رویکرد نوین جامعه به مقوله هنر، همراه با گسترش موسسات فرهنگی هنری و نیز افزایش روزافزون علاقه مندان و هنرورزان و گسترش زمینه های هنری، نیازهای اقشار مختلف نیز به هنر و تولیدات هنری افزایش یافته و متنوع تر شده است.

 

بر همین اساس کانون هنر رستاک با بیش از یه دهه تجربه سعی داشته است، با طراحی، ساخت و تولید آثار هنری در زمینه های مختلف پاسخگوی نیاز هنرمندان، هنردوستان و دیگر علاقه مندان باشد.
حال که سرعت و کیفیت در تبلیغات نقش به سزایی دارد، این شرکت شروع به تولید هدایای تبلیغاتی، هنری ، فرهنگی و مذهبی نیز نموده است.

کانون هنر رستاک در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات اقدام به تولید محصولات با تنوع هر چه بیشتر در زمینه های مختلف هنر کرده است.

هم چنین با بهره گیری از امکانات و تجهیزات، گامی نو در تولید محصولات فرهنگی هنری برداشته است.

کانون هنر رستاک آماده دریافت و تولید ایده های پیشنهادی نیز می باشد.


طراحی سایت: سینام- بهینه سازی سایت: ایرسئو